ПОВЕЖИ ВЕШТИНЕ – МОБИЛНОСТ УЧЕНИКА И ПРАЋЕЊЕ НА ПОСЛУ

У јеку су припреме за реализацију мобилности ученика и праћења на послу у партнерску школу у Словенији. Наставница географије, Биљана Радујко и учитељ Илија Арађански повешће десеторо ученика у школу Табор I у Марибору. Мобилност ће се реализовати крајем фебруара и почетком марта. Изабрани ученици за мобилност су: Владан Ковачевић, Сара Јочић, Уна Коњик, Огњен Добросављев, Јована Живојинов, Милица Кришан, Страхиња Стојановић, Теодора Ћурчин, Сергеј Богосављев и Огњен Ђомпарин. Ученици ће недељу дана похађати наставу са вршњацима из ове школе. У исто време реализоваће се и активност праћења на послу коју ће похађати наставница историје Јелена Гаврилов и наставница грађанског васпитања Славенка Рончевић Буцало.