WebОнлајн лекције за предмет Информатика и рачунарство.

70 година постојања ОШ " Ђура Јакшић"

Драги ученици и родитељи,
овај 70. јубиларни Дан школе, а 28.септембар, нисмо успели да обележимо како смо планирали. Ванредна ситуација због пандемије Ковида, натерала нас је да тај Дан и велики јубилеј обележимо нешто другачије. Како околности налажу онлајн.
Филм о седамдесет година постојања наше школе, поред Фејсбук странице, можете погледати и на сајту школе и јутјуб каналу. Погледајте га са својом породицом и рођацима и поделите са нама радост трајања и постојања наше школе.

Драги ученици и родитељи,