WebОнлајн лекције за предмет Информатика и рачунарство.

Општинско такмичењe из математике

На Општинском такмичењу из математике, ученици наше школе су у јакој конкуренцији постигли одличне резултате. Учествовали су:
V разред
Петар Ступар
VI разред
Братислав Крстоношић
VII разред:
Андреј Поповић
Мила Радловић
Емилија Богуновић

Андреј Поповић је освојио ПРВО место!
Честитамо свим ученицима и њиховим наставницама математике: Љубици Поповић, Вишњи Ибрајтер и Јелени Булатовић. Желимо им много добрих резултата на Окружном такмичењу.

slika132

V разред
Петар Ступар
VI разред
Братислав Крстоношић
VII разред:
Андреј Поповић
Мила Радловић
Емилија Богуновић

Андреј Поповић је освојио ПРВО место!

slika132