WebОнлајн лекције за предмет Информатика и рачунарство.

Дани лудаје

Претходних десетак дана били су потпуно у знаку Дана лудаје. Промовисали смо ову манифестацију у Бечеју и Темишвару, учествовали смо на ликовно-литерарном конкурсу, припремали смо предмете које ћемо изложити на штанду, одржали смо радионицу из професионалне оријентације у знаку лудаје... Данас, као финале свих активности, наступили смо у Гостинској соби са драмолетом ''Глумац је'' и провели смо неколико сати на нашем штанду.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ