WebОнлајн лекције за предмет Информатика и рачунарство.

Дигитални час

И ове године Министарство спољне и унутрашње трговине и телекомуникација расписало је конкурс "Дигитални час" за учитеље и наставнике основних школа у Србији. Циљ конкурса је подстицање ефективне и разноврсне употребе информационих технологија у наставном процесу. Од укупно 233 рада, подељених у три области, рад нашег наставника Техничког и информатичког образовања, Гојков Горана, награђен је трећом наградом у области математике, рачунарства, информатике и техничког образовања. Стручна комисија које је оцењивала пристигле радове сматрала је да овај рад доноси највише иновација, те је посебно награђен и СПЕЦИЈАЛНОМ НАГРАДОМ ЗА ИНОВАТИВНОСТ. Дипломе је уручила Државна секретарка Татјана Матић, у Клубу посланика у Београду, 21.06.2013. године.