WebОнлајн лекције за предмет Информатика и рачунарство.

Републичко финале "Мислиша"

Републичко финале ''Мислиша 2013.'' одржано је у недељу, 22.априла у Београду. Такмичари су били ученици других разреда који су освојили максималан број бодова (60), на претходном нивоу такмичења, одржаном 14.марта 2013. Учествовало је 240 ученика из целе Србије, међу којима су биле и наше математичарке, Јана Војводић и Анђела Инђић. Такмичари су радили тест од пет логичких задатака у којима је требало писмено објаснити како се дошло до решења. На коначној листи од 50 похваљених и награђених ученика нашла се и Анђела Инђић са освојених 19 од могућих 25 бодова. Честитамо!