Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Републичка смотра рецитатора

На Републичкој смотри рецитатора, одржаној протеклог викенда у Ваљеву, наступила је ученица седмог разреда наше школе, Наталија Француски. Наталија је представљала не само нашу школу и наш град, него и Покрајину, јер је до наступа на Републичкој смотри, морала да задовољи критеријуме жирија од школског, преко градског, окружног и покрајинског такмичења. На овај пут кренуло је око 22000 ученика у Србији, али је само стотинак њих успело да се нађе у Ваљеву на Смотри рецитатора Србије.
Наталију је за такмичење припремала наставница српског језика и књижевности, Марија Војиновић. Честитамо!