IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Информисањем до чистијег града

На ликовном и фото конкурсу ''Лепа и ружна страна града из угла екологије'' који је Црвени крст Кикинде организовао у оквиру пројекта Информисањем до чистијег града, награђено је 13 ученика наше школе. Анђела Инђић, Јана Француски, Огњен Зивлак и Марина Крстин, добили су награде за послате фотографије, док су Јана Страјнић, Катарина Ристић, Катарина Рацков, Марина Мрђа, Валентина Петровић, Ивана Тунић, Јана Војводић, Ђорђе Мишковић и Немања Мартин добили награде за ликовне радове. Данас су, у просторијама Црвеног крста ученицима свечано уручене награде.