Heder Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
IV1
2016/2017.
IV3
2016/2017.
IV2
2016/2017.
Представа
Ауторски рад нашег учитеља
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Математика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
2016. година
Школски хор
2016. година
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
2016. година
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
2016. година
Књижевно вече
2016. година

Такмичења

 2017.

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
V    Тара Николић    I место и пласман на окружно
   Милан Раилић    I место и пласман на окружно
 VII    Андреа Инђић    I место и пласман на окружно

 

МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
V    Дуња Славнић    пласман на окружно
VI      Јана Војводић      II место и пласман на окружно
   Марко Војводић    пласман на окружно
   Мартин Мартоноши    пласман на окружно
 VII    Вукашин Савковић    пласман на окружно

 

Окружно такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
 VI    Јана Војводић    I место
  Архимедесова математичка олимпијада
 VI    Јана Војводић    II награда


ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење
Разред     Име и презиме    Освојено место
 VII       Анастасија Остојин    II место
    Вукашин Савковић    II место
    Предраг Стеванов    II место
 VIII     Ивана Кокот    III место

 

Окружно такмичење
Разред     Име и презиме    Освојено место
 VII       Анастасија Остојин    III место
    Вукашин Савковић    III место
    Предраг Стеванов    III место


2016.

ИСТОРИЈА

Општинско такмичење
Разред     Име и презиме     Освојено место
 V      Јован Павков     III место и пласман на окружно

 
МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење
Разред      Име и презиме     Освојено место
V      Мартин Мартоноши     I место и пласман на окружно
     Јана Војводић     III место и пласман на окружно
     Анђела Инђић     пласман на окружно
VI      Вукашин Савковић     пласман на окружно
 VII       Александар Брандић      I местои пласман на окружно
     Ратомир Терзин     III место и пласман на окружно
     Петар Чичковић     пласман на окружно
VIII      Бранислав Нолин     III место и пласман на окружно
     Андреј Зивлак     пласман на окружно
     Стефан Кецман     пласман на окружно

 
СРПСКИ ЈЕЗИК

Књижевна олимпијада
Разред    Име и презиме    Освојено место
 VIII     Мила Ковачевић    III место
Општинско такмичење
V    Јана Војводић    II место и пласман на окружно
VIII    Бранислав Нолин    I место и пласман на окружно
Општинска смотра - рецитатори
V    Мина Јовановић  
VI    Наталија Француски    пласман на окружно и покрајинско


ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
 VII     Катарина Крстин     I место и пласман на окружно

 
ФИЗИКА

Општинско такмичење
Разред     Име и презиме     Освојено место
 VIII      Бранислав Нолин      I место
    Ратомир Терзин      II место

 

 2015.
БИОЛОГИЈА

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
V     Мина Шипка    I место, пласман на Окружно такмичење
    Александра Ћурчин    III место
VI     Милица Бајић    II место
    Јована Новаков    II место
    Катарина Крстин    III место
VII     Милана Недин    I место, пласман на Окружно такмичење
    Станислава Удицки    III место
    Дуња Вучковац    III место
VIII     Александра Ћошков    II место, пласман на Окружно такмичење

 

Окружно такмичење
Разред     Име и презиме     Освојено место
 V     Мина Шипка      I место
 VII     Милана Недин     III место

 
ФИЗИКА

Општинско такмичење
Разред     Име и презиме    Освојено место
 VI     Никола Чутурић     II место пласман на окружно
    Ратомир Терзин     V место
 VII     Бранислав Нолин     I место пласман на окружно

 

Окружно такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
 VI     Никола Чутурић     II место
 VII     Бранислав Нолин     I место пласман на републичко


ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење
Разред     Име и презиме    Освојено место
 VII       Јелена Петровић     III место пласман на окружно
     Мане Лазић     III место пласман на окружно
     Дина Раца     III место пласман на окружно


ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
 VI      Никола Чутурић     I место пласман на окружно
    Катарина Крстин     II место пласман на окружно

 

Окружно такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
 VI       Никола Чутурић     I место
    Катарина Крстин     II место


СРПСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
 V     Мина Шипка     II место и пласман на окружно

 

Општинско такмичење
Разред     Име и презиме    Освојено место
 V     Мина Шипка     III место

 
МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење
Разред    Име и презиме    Освојено место
V    Кристина Салкаи     III место
VI    Ратомир Терзин     I место
   Никола Чутурић     III место
VII    Андреј Зивлак     II место
   Бранислав Нолин     II место
   Марко Јерковић     II место
VIII    Драган Ранков    III место

 

Окружно такмичење
Разред     Име и презиме    Освојено место
 VI     Никола Чутурић     II место
 VIII     Драган Ранков     II место

Окружно такмичење из ХЕМИЈЕ, 31. март 2012.

VIII разред
Наташа Павлов, 85 бодова, 1. место

-----------------------------------------
Окружно такмичење из МАТЕМАТИКЕ, 31. март 2012., ОШ ''Јован Јовановић Змај'' Кањижа
IV разред
Андреј Зивлак, 60 бодова, 3. место
Марко Јерковић, 25 бодова
 
V разред
Драган Ранков, 65 бодова, 4. место
 
VIII разред
Наташа Павлов, 60 бодова, 4. место
-----------------------------------------
Општинско такмичење из БИОЛОГИЈЕ, 10. март 2012.:
 
V разред
Сараволац Горана 81 бод  (ранг II место)
Ћошков Александра 81 бод  (ранг II место)
Раца Дина 73 бода  (ранг III место)
 
VI разред

Богдановић Исидора 68 бодова
Страјнић Сара 64 бода
Бован Огњен 63 бода
Матејин Јелена 57 бодова
Миросављев Павле 50 бодова
 
VII разред
Табаковић Ален 70 бодова
Оцокољић Вукашин 57 бодова
 
-----------------------------------------
На основу оствареног резултата, на окружно такмичење из МАТЕМАТИКЕ које ће се одржати 31.3.2012.године у ОШ "Јован Јовановић Змај" у Кањижи, пласирали су се наши ученици:
IV разред
Марко Јерковић
Андреј Зивлак
Стефан Кецман
V разред
Драган Ранков
VI разред
Александар Изда
VIII разред
Наташа Павлов
 
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, 04.март.

III разред
Никола Чутурић 100 бодова
Ратомир Терзин 55 бодова
Петар Чичковић 35 бодова
Александар Брандић 30 бодова
Милица Бајић 10 бодова
 
IV разред
Марко Јерковић 92 бода
Андреј Зивлак 53 бода
Стефан Кецман 52 бода
Бранислав Нолин 40 бодова
Иван Француски 32 бода
 
V разред
Драган Ранков 63 бода
Кристина Шилић 36 бодова
Дина Раца 21 бод
Мане Лазић 15 бодова
Милан Весков 12 бодова
Софија Дангубић 9 бодова
 
VI разред
Александар Изда 68 бодова
Владимир Радивојац 25 бодова
Огњен Бован 20 бодова
 
VII разред
Марија Ступар 32 бода
Марко Венцел 27 бодова
Жељана Кнежевић 26 бодова
Никола Путник 20 бодова
 
VIII разред
Наташа Павлов 90 бодова
 
-----------------------------------------
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ, 03.март.
VII разред

Жељана Кнежевић 80 поена (ранг 3. места)
Никола Путник 70 поена

VIII разред
Наташа Павлов 79 поена (ранг 3. места)
Софија Удицки 61 поен
Татјана Рељин 54 поена
 
-----------------------------------------
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА, 03.март. Пласман на окружно такмичење остварили су:
Драган Ранков (V-1)
Јелена Оторан (VI-2)
 
-----------------------------------------
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ, 26.фебруар. Пласман на окружно такмичење остварили су:
Александар Изда (VI-1)
Марко Венцел (VII-1)
Наташа Павлов (VIII-3)
 
-----------------------------------------
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ, 25.фебруар.
Прво место и пласман на окружно такмичење освојила је
Теодора Јеринкић (VIII-3)