IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Републичка смотра рецитатора

На Републичкој смотри рецитатора, одржаној протеклог викенда у Ваљеву, наступила је ученица седмог разреда наше школе, Наталија Француски. Наталија је представљала не само нашу школу и наш град, него и Покрајину, јер је до наступа на Републичкој смотри, морала да задовољи критеријуме жирија од школског, преко градског, окружног и покрајинског такмичења. На овај пут кренуло је око 22000 ученика у Србији, али је само стотинак њих успело да се нађе у Ваљеву на Смотри рецитатора Србије.
Наталију је за такмичење припремала наставница српског језика и књижевности, Марија Војиновић. Честитамо!