IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Дан породице 2017.

Дан породице, 15. мај, обележили смо и ове године. Носиоци активности током овог дана, били су и ученици и родитељи и наставници. А активности су биле разноврсне, ученици првих разреда, као и чланови њихових породица који су се одазвали позиву, учествовали су на полигону спретности који се одржао у фискултурној сали. У исто време у учионицама су започеле радионице израде шешира, декупажа, веза, цртања портрета и стринг арт-а. У школском дворишту презентоване су дечје игре некад и сад. Одржана су и два стручна предавања. Предавање Репродуктивно здравље, одржала је докторица Сандра Радловић, док је доктор Синиша Јолић за заинтересоване одржао предавање на тему Утицај сунца на кожу. Захваљујемо се родитељима на огромној подршци коју су нам дали и нашим ученицима, који су са пуно воље, учествовали како у организацији, тако и реализацији овог дана.

ФОТОГРАФИЈЕ