Предузетништво у школи

Последња етапа Пројекта ''Предузетништво у школи'', на наше велико задовољство реализована је протеклих неколико дана. Пројекат је започео пролетос, када смо припремили продају Ускршњих предмета, које су правили ученици, а у нижим разредима су организоване и радионице са радитељима. Након продајне изложбе, извршили смо анкету и питали ученике како би желели да утрошимо прикупљена средства. Један од предлога био је да поставимо клупе у школском дворишту. И ево их!

71470495 1369109363265855 2766625289915072512 n

71470495 1369109363265855 2766625289915072512 n