Од многих један

У петак, 20. септембра, у нашој школи реализована је радионица у оквиру пројекта под називом ''Од многих један''. Наша школа је овог пута била домаћин, те смо се овом приликом угостили ученике из школе за децу са сметњама у развоју, ''6. октобар''. Тема радионице била је израда хранилица за птице, а циљ целог пројекта наглашавање значаја инклузије младих особа са инвалидитетом у свакодневни живот. Идејни творац и иницијатор пројекта је некадашњи ученик наше школе, Бранислав Нолин, који се недавно вратио из САД, где је био на једногодишњој размени ученика у оквиру програма FLEX. Координатор у овој радионици, поред Бранислава, била је учитељица Љиљана Вуковић.

70451867 1364837767026348 2002896992774127616 n

70451867 1364837767026348 2002896992774127616 n