Републичко такмичење из хемије

Републичко такмичење из хемије одржано је 18. и 19. маја на ПМФ-у у Новом Саду. Првог дана ученици су радили тест а другог, само високо рангирани, ишли су на лабораторијску вежбу. Наша ученица, Јана Војводић, постигла је врхунски резултат! У категорији 8. разреда, у конкуренцији од око 70 ученика из целе Србије, Јана је освојила 93.5 поена и ПРВУ награду! При томе је на лабораторијској вежби освојила максималних 30 поена! Овај велики успех је круна њеног досадашњег вредног рада на пољу хемије, али и математике и сродних предмета.
Честитамо Јани и наставници Лели Станчић!

60819383 1272189026291223 2708866728632254464 n

Честитамо Јани и наставници Лели Станчић!

60819383 1272189026291223 2708866728632254464 n