Светски дан Црвеног крста

Светски дан Црвеног крста, 8.мај, обележен је данас на Градском тргу манифестацијом Фестивал младости, хуманости, љубави и лепоте, који је одржан 12.пут у нашем граду. Учешће су узели и ученици наше школе. Екипа коју су представљали ученици 6.разреда: Ана Драгин, Мила Радловић, Калина Остојин, Михајло Богојевић, Андреј Поповић и Милош Ракин, са наставницом биологије Горданом Бабић освојила је прво место. Честитамо!

59637853 1263497007160425 5431317712972283904 n

59637853 1263497007160425 5431317712972283904 n