Републичко такмичење у атлетици

Републичко такмичење у атлетици одржано је  18. априла у Сремској Митровици. Прво место у категорији бацање кугле освојио је Небојша Ивић, ученик VIII разреда наше школе. Међу 16 најбољих такмичара Србије у овој дисциплини, Небојша је успео да оствари најбољи резултат. Његов хитац од 15 метара и 92 сантиметара био је недостижан за остале. Овим је Небојша освојио не само једину медаљу за нашу школу, него и једину медаљу за наш град. Најискреније му честитамо, захваљујемо што је годинама представљао нашу школу и желимо да се још много пута нађе на постољу за медаље!

57319734 1249608695215923 8696085456044949504 n

57319734 1249608695215923 8696085456044949504 n