Окружно такмичење из српског језика

Петоро ученика наше школе учествовало је на Окружном такмичењу из Српског језика. То су Душан Тешин, Мила Радловић, Адријана Шилић, Андреа Оука и Анђелија Кнежевић. Најбоље пласмане оствариле су Мила Радловић - Прво место у категорији ученика шестих разреда, Адријана Шилић - Треће место (категорија ученика седмих разреда) и Анђелија Кнежевић, Треће место (категорија ученика осмих разреда). Честитамо ученицима и њиховим менторима, наставницама Весни Милошев и Марији Војиновић.

57363177 1247020268808099 1698293866282614784 n

57363177 1247020268808099 1698293866282614784 n