Посета Удружења пчелара

У четвртак, 11. априла, ученици нижих разреда имали су прилику да се упознају са кикиндским Удружењем пчелара. Чланови овог удружења посетили су нашу школу и одржали едукативно предавање о пчелама и меду. О овој заиста важној теми, говорио је председник Удружења пчелара, Саша Чолак. Ученици су могли да виде и како изгледа права правцата кошница. А након предавања сви смо се у трпезарији засладили ''меденом ужином'' коју су нам такође омогућили наши гости.

57049051 1245019979008128 4737908003380920320 n

57049051 1245019979008128 4737908003380920320 n