Општинско такмичење из географије и математике за ниже разреде

WebОнлајн лекције које су направили наставници наше школе.

Покрајинско такмичењe из атлетике

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

На Покрајинском такмичењу из атлетике које је одржано 11. априла у Новом Саду, учествовало је троје ученика наше школе: Саманта Брандић (IV разред), Петар Ступар (IV разред) и Небојша Ивић (VIII разред). Саманта и Петар такмичили су се у трци на 60 метара, а Небојша у бацању кугле. Петар Ступар освојио је ТРЕЋЕ место у својој категорији. Небојша Ивић и ове године ненадмашан на Покрајинском првенству! Освојио је ПРВО место и пласирао се на Републичко такмичење које се одржава следећег викенда у Сремској Митровици. Честитамо ученицима и наставници Дари Белош на успеху, а Небојши држимо палчеве на Републичком такмичењу!