Окружно такмичење из одбојке

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Дана 15.03. у Кикинди је одржано окружно такмичење из одбојке.На овом такмичењу наше девојчице су победиле екипу из Кањиже (2:0), као и екипу из Падеја (2:0) и пласирале се на Покрајинско такмичење која ћe се одржати следећe недеље у Суботици.
Све честитке нашим девојкама: Димитрини, Лејли, Јовани, Мили, Ради, Мини, Селени, Мињи, још једној Мили и Анђелији које су на терену показале велику борбеност. Честитамо и нашој наставници физичког Дари Белош на постигнутом резултату. Срећно на Покрајинском првенству!