Општинско такмичењe из математике

На Општинском такмичењу из математике које је одржано 2.3.2019. године, ученици наше школе постигли су следећи успех:
III разред - Огњен Ђомпарин 3. место
VI разред - Андреј Поповић 3. место и
VIII разред - Јана Војводић 1. место.
Осим ових ученика, пласман на Окружно такмичење остварили су и Милица Савковић VII разред, Емилија Богуновић и Мила Радловић VI разред и Петар Ступар IV разред.
Честитамо свим ученицима и њиховим менторима: учитељицама Љиљани Вуковић и Данијели Драгин, и наставницама математике: Љубици Поповић, Јелени Булатовић и Вишњи Ибрајтер. Желимо им много добрих резултата на Окружном такмичењу које ће се одржати у суботу 23.3.2019.

IMG222

IMG272

III разред - Огњен Ђомпарин 3. место
VI разред - Андреј Поповић 3. место и
VIII разред - Јана Војводић 1. место.

IMG222

IMG272