"Ђура Јакшић"
Учитељица Данијела Драгин
са својим ученицима
Наши осмеси

Општинско такмичење из енглеског језика

У суботу 23.2.2019. одржано је Општинско такмичење из енглеског језика за ученике осмих разреда. Такмичење је одржано у ОШ „Вук Караџић“. Наша школа је имала три представнице: Андреу Оуку, Јану Војводић и Мину Јовановић. На Окружно такмичење се пласирала Јана Војводић, која је имала највећи број поена на Општинском такмичењу.
Честитамо свим учесницама, а Јани желимо добар резултат и на Окружном такмичењу.

20190225 113527

20190225 113527