Акција сакупљања старе хартије

Данас, 13.10.2018. је нашој школи реализована акција сакупљања старе хартије у којој су учествовали ученици свих разреда, њихови учитељи и одељењске старешине. Тако је у дворишту школе прикупљено 4090 килограма хартије. С обзиром на то да акција има и такмичарски карактер, највредније одељење биће награђено ваучером у посластичарници. Како одељења имају различит број ученика, математичким прорачуном смо дошли до оног које је сакупило највише папира по једном ученику.

То је VIII2! Они ће са својом разредном Јудит Хун отићи у посластичарницу и уживати у заслуженој награди!

Захваљујемо се ученицима, родитељима и компанији FCC Kikinda d.o.o. на подршци коју су нам пружили. Новац добијен у акцији прикупљања старе хартије уложићемо у уређење школског простора. Погледајте фотографије и табелу коначних резултата.

ФОТОГРАФИЈЕ

43952645 1126251154218345 7824728735914917888 o 2