Занимљивости о нашим ученицима

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Прва недеља октобра је Дечја недеља. Управо овим поводом спровели смо малу анализу о ученицима наше школе и саставили листу од 5 занимљивих чињеница о њима.

1. Најчешће име у школи је НИКОЛА. Чак 16 Никола похађа нашу школу. Најчешће женско име је САРА. Њих имамо 8!
2. Месец са највише рођендана је ЈАНУАР. 11% ученика слави рођендан у јануару. Најмање рођендана је у НОВЕМБРУ. Само 5,5% ученика је рођено у овом месецу!
3. 30 ученика наше школе је ЛЕВОРУКО. Занимљиво је и то да их само у једном одељењу (V-3) има ПЕТОРО.
4. У школи имамо 7 пари БЛИЗАНАЦА. Највише их је у шестом разреду – чак 4 пара.
5. Ученик са најкраћим именом и презименом има свега 7 слова у њима, док је најдуже име и презиме у школи три пута дуже и има 22 слова.

4. У школи имамо 7 пари БЛИЗАНАЦА. Највише их је у шестом разреду – чак 4 пара.