Зонска смотра рецитатора

На зонској смотри рецитатора Песниче народа мог, одржаној у Чоки, учествовало је шесторо ученика наше школе. У категорији ученика нижих разреда представљале су нас Миња Балинт (II-3) и Анђела Митровић (IV-1), а у категорији виших разреда Анастазија Палфи (V-1), Вељко Вуковић (V-2), Александра Ћурчин (VIII-1) и Наталија Француски (VIII-1). Пласман на Покрајинску смотру оствариле су Анастазија Палфи и Наталија Француски.

29512741 976355912541204 3304090398355063062 n

29512741 976355912541204 3304090398355063062 n