Heder Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Совембар
Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Бум Трас Час
Наставница Лела Станчић и необичан час
Волимо експерименте
Наставница Хун Јудит са ученицама - експериметни из физике
Совембар
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Совембар
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
IV1 2016/2017.
учитељ Предраг Недин
IV3 2016/2017.
учитељица Нада Поповић
IV2 2016/2017.
учитељица Марија Јерковић
Представа
Ауторски рад нашег учитеља
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Математика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
2016. година
Школски хор
2016. година
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
2016. година
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
2016. година
Књижевно вече
2016. година

Огласна табла

CommandОбавештења везана за наставни или ненаставни процес.

Писмене провере

ApplicationsРаспоред писмених и контролних задатака текуће школске године.

Уџбеници

DocumentsУџбеници одобрени за текућу школску годину.

Виртуелна учионица

WebОнлајн лекције које су направили наставници наше школе.

Општинско такмичење из програмирања

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

Јуче је одржано Општинско такмичење из програмирања. Ученици наше школе су показали одлично знање.
Резултати су следећи:
Мила Радловић - прво место и пласман на окружни ниво
Андреј Поповић - друго место и пласман на окружни ниво
Јован Грујичин, Адријана Шилић и Немања Ђукић су освојили пласман на окружни ниво такмичења.
Честитамо!

2a

45455

Јуче је одржано Општинско такмичење из програмирања. Ученици наше школе су показали одлично знање.
Резултати су следећи:
Мила Радловић - прво место и пласман на окружни ниво
Андреј Поповић - друго место и пласман на окружни ниво
Јован Грујичин, Адријана Шилић и Немања Ђукић су освојили пласман на окружни ниво такмичења.
Честитамо!

2a

45455