Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Вече родољубиве поезије

У четвртак, 25. јануара, у Свечаној сали Градске куће, ученици наше школе одржали су Вече родољубиве поезије. Повод за ову манифестацију је стогодишњица од завршетка Првог светског рата, aли и двадесетогодишњица сарадње са патриотским удружењима СУБНОР Кикинда и Савезом удружења потомака ратника Србије (1912-1920) Кикинда. Одржавање вечери родољубиве поезије, подржала је Локална самоуправа, а реализацију вечери помогао је Ротари клуб. Стихове великих српских песника говорили су ученици седмих и осмих разреда, који и иначе наступају на обележавањима значајних датума у историји нашег града и народа: Вељко Белић, Андреј Венцел, Александра Ћурчин, Милица Медић, Невена Поповић, Сташа Лазаров, Александра Варадинац, Мила Јанкелић, Мина Јовановић и Ања Ковачев. Ученике је припремала наставница Марија Војиновић. Захваљујемо се свима који су нам помогли да се одржи ово вече, Хору Корнелије Станковић који нам је уступио костиме и свима који су били са нама у четвртак и стрпљиво чекали долазак струје.