"Ђура Јакшић"
Учитељица Данијела Драгин
са својим ученицима
Наши осмеси

Свечана додела диплома и сведочанстава.

У понедељак 12.6.2017. године, смо се свечано опростили од наших осмака. У сали Народног позоришта, подсетили смо се протеклих осам школских година ове генерације. Ученицима су се обратиле одељењске старешине и поделила им сведочанства. Затим је директорица школе, Ксенија Петровић уручила посебне и Вукове дипломе најуспешнијим ученицима. Такође је проглашен и ученик генерације. Ове школске године, ову титулу понела је Катарина Крстин.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ