"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Републичка смотра рецитатора

На Републичкој смотри рецитатора, одржаној протеклог викенда у Ваљеву, наступила је ученица седмог разреда наше школе, Наталија Француски. Наталија је представљала не само нашу школу и наш град, него и Покрајину, јер је до наступа на Републичкој смотри, морала да задовољи критеријуме жирија од школског, преко градског, окружног и покрајинског такмичења. На овај пут кренуло је око 22000 ученика у Србији, али је само стотинак њих успело да се нађе у Ваљеву на Смотри рецитатора Србије.
Наталију је за такмичење припремала наставница српског језика и књижевности, Марија Војиновић. Честитамо!