IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Васкршња радост

На ликовном конкурсу Васкршња радост уметничке школе ''Ђуро Салај'' из Београда, Вук Карановић (II-2) освојио је прву награду, док је Александра Молнар (IV-2) за свој цртеж освојила трећу награду. У четвртак, 14. априла, Сашка и Вук присуствовали су додели награда, а домаћини су за госте приредили и уметничке радионице на којима су учествовали и наши ученици.