"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Рецитовање нас спаја

На рецитаторским смотрама редовно се дружимо са другарима из Мокрина. Ове године, позвани смо да заједно са рецитаторима из Мокрина уприличимо једно књижевно вече, у оквиру Васкршњих догађаја у овом селу. У Галерији Дома културе, рецитовало је десетак ученика наше школе. С обзиром на то да ће нас чак петоро ученика представљати на Покрајинској смотри у Сечњу, 21. априла, ово је била лепа прилика за наступ пред публиком. Подршку су нам и овог пута пружили родитељи, који су омогућили превоз до Мокрина, па се и њима захваљујемо!