IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Окружно такмичење из географије

И наши географичари су били успешни на такмичењу из овог предмета. На Oкружном такмичењу, Анастасија Остојин, Предраг Стеванов и Вукашин Савковић (сви из VII-3) освојили су трећа места. Ивана Кокот такође је учествовала на Oркужном такмичењу, као другопласирана са Општинског нивоа. На фотографији су такмичари са нашим наставницом географије, која их је припремала, Биљаном Радујко.