IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Математичка такмичења

Као и ранијих година, и ове године наши ђаци су учествовали на Општинском такмичењу из математике које се одржало 25. фебруара и остварили лепе резултате. Неки од њих су се пласирали на Окружно такмичење: Мила Радловић и Андреј Поповић (обоје из IV-3), Дуња Славнић (V-2), Јана Војводић (VI-1), Мартин Мартоноши (VI-1), Марко Војводић (VI-1) и Вукашин Савковић (VII-3). У суботу, 25. марта, на Окружном такмичењу, успех је био још већи. Андреј Поповић, ученик IV разреда, освојио је ПРВО место са 84 бода, а ученица Мила Радловић (72 бода) je пета. У категорији ученика шестих разреда Јана Војводић остварила је НАЈБОЉИ резултат у Округу са 54 бода! Младим математичарима честитамо и желимо да се и даље друже са математиком и остварују добре резултате.