"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Математичка такмичења

Као и ранијих година, и ове године наши ђаци су учествовали на Општинском такмичењу из математике које се одржало 25. фебруара и остварили лепе резултате. Неки од њих су се пласирали на Окружно такмичење: Мила Радловић и Андреј Поповић (обоје из IV-3), Дуња Славнић (V-2), Јана Војводић (VI-1), Мартин Мартоноши (VI-1), Марко Војводић (VI-1) и Вукашин Савковић (VII-3). У суботу, 25. марта, на Окружном такмичењу, успех је био још већи. Андреј Поповић, ученик IV разреда, освојио је ПРВО место са 84 бода, а ученица Мила Радловић (72 бода) je пета. У категорији ученика шестих разреда Јана Војводић остварила је НАЈБОЉИ резултат у Округу са 54 бода! Младим математичарима честитамо и желимо да се и даље друже са математиком и остварују добре резултате.