IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Окружна смотра рецитатора

Петоро рецитатора се пласирало на покраинску смотру!
На окружној смотри рецитатора, одржаној у петак, 24. марта у Чоки, наши ученици заиста су бриљирали. Наступило је њих шесторо: Миња Балинт (I-3), Андреј Бањаш (III-1), Анастасија Палфи (IV-1), Наталија Француски (VII-1), Александра Ћурчин (VII-1) и Мила Јанкелић (VII-3). На Покрајинску смотру, пласирало се њих ПЕТОРО: Андреј, Аница, Наталија, Александра и Мила!
Честитамо свим ученицима и њиховим менторима, Љиљани Вуковић, Весни Белош, Ружици Недин и Марији Војиновић.

Петоро рецитатора се пласирало на покраинску смотру!