Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Окружна смотра рецитатора

Петоро рецитатора се пласирало на покраинску смотру!
На окружној смотри рецитатора, одржаној у петак, 24. марта у Чоки, наши ученици заиста су бриљирали. Наступило је њих шесторо: Миња Балинт (I-3), Андреј Бањаш (III-1), Анастасија Палфи (IV-1), Наталија Француски (VII-1), Александра Ћурчин (VII-1) и Мила Јанкелић (VII-3). На Покрајинску смотру, пласирало се њих ПЕТОРО: Андреј, Аница, Наталија, Александра и Мила!
Честитамо свим ученицима и њиховим менторима, Љиљани Вуковић, Весни Белош, Ружици Недин и Марији Војиновић.

Петоро рецитатора се пласирало на покраинску смотру!