"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Окружна смотра рецитатора

Петоро рецитатора се пласирало на покраинску смотру!
На окружној смотри рецитатора, одржаној у петак, 24. марта у Чоки, наши ученици заиста су бриљирали. Наступило је њих шесторо: Миња Балинт (I-3), Андреј Бањаш (III-1), Анастасија Палфи (IV-1), Наталија Француски (VII-1), Александра Ћурчин (VII-1) и Мила Јанкелић (VII-3). На Покрајинску смотру, пласирало се њих ПЕТОРО: Андреј, Аница, Наталија, Александра и Мила!
Честитамо свим ученицима и њиховим менторима, Љиљани Вуковић, Весни Белош, Ружици Недин и Марији Војиновић.

Петоро рецитатора се пласирало на покраинску смотру!