IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Oпштинско такмичењe из физике

На општинском такмичењу из физике, ученици наше школе остварили су заиста лепе резултате. Њих седморо успело је да избори пласман на окружно такмичење: Јана Војводић, Јован Павков, Мартин Мартоноши и Радмила Трајковски у категорији ученика шестог разреда, Вукашин Савковић и Предраг Стеванов у категорији седмих и Ратомир Терзин у категорији осмих разреда.
Најуспешнији међу њима били су Јана Војводић која је освојила прво место и Мартин Мартоноши са освојеним другим местом. Честитамо ученицима и њиховој наставници Јудит Хун и желимо им пуно успеха већ наредног викенда на окружном тамичењу.