Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Oпштинско такмичењe из физике

На општинском такмичењу из физике, ученици наше школе остварили су заиста лепе резултате. Њих седморо успело је да избори пласман на окружно такмичење: Јана Војводић, Јован Павков, Мартин Мартоноши и Радмила Трајковски у категорији ученика шестог разреда, Вукашин Савковић и Предраг Стеванов у категорији седмих и Ратомир Терзин у категорији осмих разреда.
Најуспешнији међу њима били су Јана Војводић која је освојила прво место и Мартин Мартоноши са освојеним другим местом. Честитамо ученицима и њиховој наставници Јудит Хун и желимо им пуно успеха већ наредног викенда на окружном тамичењу.