"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Oпштинско такмичењe из физике

На општинском такмичењу из физике, ученици наше школе остварили су заиста лепе резултате. Њих седморо успело је да избори пласман на окружно такмичење: Јана Војводић, Јован Павков, Мартин Мартоноши и Радмила Трајковски у категорији ученика шестог разреда, Вукашин Савковић и Предраг Стеванов у категорији седмих и Ратомир Терзин у категорији осмих разреда.
Најуспешнији међу њима били су Јана Војводић која је освојила прво место и Мартин Мартоноши са освојеним другим местом. Честитамо ученицима и њиховој наставници Јудит Хун и желимо им пуно успеха већ наредног викенда на окружном тамичењу.