IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Општинска смотра рецитатора

Најбољи рецитатори наше школе наступили су јуче и данас на Општинској смотри рецитатора ''Песниче народа мог''. У свечаној сали Културног центра Кикинда, нашу школу у категорији ученика нижих разреда представљали су: Миња Балинт, Теодора Ћурчин, Николина Алијовић, Анђела Митровић, Андреј Бањаш, Филип Балинт, Анастазија Палфи и Вељко Вуковић. У категорији виших разреда наступиле су Наташа Вуковић, Мина Јовановић, Наталија Француски, Александра Ћурчин, Александра Варадинац, Невена Поповић, Сташа Лазаров и Мила Јанкелић.

У обе категорије троје ученика наше школе пласирало се у даљи ранг такмичења. То су Миња Балинт (I-3), Андреј Бањаш (III-1), Анастазија Палфи (IV-1), Наталија Француски (VII-1), Александра Ћурчин (VII-1) и Мила Јанкелић (VII-3).