"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Општинска смотра рецитатора

Најбољи рецитатори наше школе наступили су јуче и данас на Општинској смотри рецитатора ''Песниче народа мог''. У свечаној сали Културног центра Кикинда, нашу школу у категорији ученика нижих разреда представљали су: Миња Балинт, Теодора Ћурчин, Николина Алијовић, Анђела Митровић, Андреј Бањаш, Филип Балинт, Анастазија Палфи и Вељко Вуковић. У категорији виших разреда наступиле су Наташа Вуковић, Мина Јовановић, Наталија Француски, Александра Ћурчин, Александра Варадинац, Невена Поповић, Сташа Лазаров и Мила Јанкелић.

У обе категорије троје ученика наше школе пласирало се у даљи ранг такмичења. То су Миња Балинт (I-3), Андреј Бањаш (III-1), Анастазија Палфи (IV-1), Наталија Француски (VII-1), Александра Ћурчин (VII-1) и Мила Јанкелић (VII-3).