"Ђура Јакшић"
Учитељица Данијела Драгин
са својим ученицима
Наши осмеси

Енергија је свуда око нас

У пројекту ''Енергија је свуда око нас'' који организују и реализују Центар за развој и примену науке, технологије и информатике и Савез информатичара Војводине уз подршку Покрајинског секретаријата за образовање и културу и Покрајинског секретаријата за енергртику и минерална горива, наша школа учествује сваке године.

Ове године, прво место у категорији мултимедијалних презентација, освојила је Наталија Француски, ученица VII-1 разреда наше школе. Наталија је у презентацији обрадила тему Енергија сунца.

Специјалну награду за најбољег ментора добио је наш наставник техничког и информатичког образовања, Милан Драгосавац. Наставник Милан је у својој презентацији дао детаљан приказ рада у програму Google SketchUp.