IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече
2016. година

Енергија је свуда око нас

У пројекту ''Енергија је свуда око нас'' који организују и реализују Центар за развој и примену науке, технологије и информатике и Савез информатичара Војводине уз подршку Покрајинског секретаријата за образовање и културу и Покрајинског секретаријата за енергртику и минерална горива, наша школа учествује сваке године.

Ове године, прво место у категорији мултимедијалних презентација, освојила је Наталија Француски, ученица VII-1 разреда наше школе. Наталија је у презентацији обрадила тему Енергија сунца.

Специјалну награду за најбољег ментора добио је наш наставник техничког и информатичког образовања, Милан Драгосавац. Наставник Милан је у својој презентацији дао детаљан приказ рада у програму Google SketchUp.