IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече
2016. година

Дани информатике у школама Војводине 2016.

У четвртак, 22. децембра, одржана је завршна свечаност поводом манифестације "Дани информатике у школама Војводине" на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду.
На овогодишњој додели награда наша школа је проглашена за најуспешнију школу у области информатике у категорији основних и средњих школа и тиме је постала нови носилац плакете „Стјепан Хан“, по имену доајена из области информатике.
Уз плакету, школи је додељен и таблет као награда.
У пројекту су учествовале основне и средње школе а његов циљ је да подстакне процес информатизације наставе и да у догледно време рачунар постане један од основних алата у савременом образовном раду какав се у свету већ практикује.
Школа је бодове остварила у више категорија. Наставни кадар се перманентно усавршава на акредитованим семинарима, у школи имамо умрежене рачунаре који су доступни ученицима, приказали смо и пријавили више мултимедијалних презентација које су израдили наши наставници, школа има сајт који је функционалан и богат садржајима, Мудл платформу која служи као виртуелна учионица са много наставних материјала који служе као подршка настави. На овој платформи се налазе курсеви које су креирали наши наставници да би осавременили свој рад.

Осим школе, за урађене презентације које се користе у наставном процесу, награђени су: наставница историје Милосава Михајловић и наставник техничког и информатичког образовања Милан Драгосавац. За најбољи школски сајт награду је добила наставница информатике Јелена Булатовић.

Покровитељи пројекта били су Покрајински секретаријат за образовање, управу и националне заједнице, Центар за развој и примену науке, технологије и информатике (ЦНТИ) и Факултет за економију и инжењерски менаџмент Фимек.

ФОТОГРАФИЈЕ

Уз плакету, школи је додељен и таблет као награда.

ФОТОГРАФИЈЕ