IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Представа Празан је и џак

Глумачка секција нижих разреда наше школе, била је заиста вредна у последње време. Представа под називом ''Празан је и џак'' заживела је под вредним руководством учитеља Предрага Недина и библиотекарке наше школе, Ружице Недин. У представи глуме ученици четвртих разреда: Анастазија Палфи, Адријана Шилић, Јелена Стокић, Емилија Богуновић, Ксенија Стефановић, Мина Шћекић, Вељко Вуковић, Мила Радловић и Милош Јанкелић. Част да први погледају представу имала су деца из кикиндских забавишта и вртића, који су претходне седмице посетили школу.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ