IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Конкурс подводног филма

На ликовном конкурсу организованом поводом 7. интернационалног фестивала подводоног филма, ученици наше школе освојили су 4 награде. Прво место у категорији ученика нижих разреда освојио је Давид Ковачевић, ученик II-1, док је Теодора Прибиш (I-3), освојила треће место. У категорији ученика виших разреда, прво место освојио је Лука Кнежевић (VIII-2), док је рад Мине Шипке (VII-2) награђен другом наградом. Честитке ученицима и њиховим менторима!