Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Конкурс подводног филма

На ликовном конкурсу организованом поводом 7. интернационалног фестивала подводоног филма, ученици наше школе освојили су 4 награде. Прво место у категорији ученика нижих разреда освојио је Давид Ковачевић, ученик II-1, док је Теодора Прибиш (I-3), освојила треће место. У категорији ученика виших разреда, прво место освојио је Лука Кнежевић (VIII-2), док је рад Мине Шипке (VII-2) награђен другом наградом. Честитке ученицима и њиховим менторима!