IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Државно такмичење из пливања

Републичко такмичење у пливању за ученике основних школа одржано је јуче у Крагујевцу. Осморо ученика наше школе пливало је на овом такмичењу, што је заиста ИЗВАНРЕДАН успех. Вељко Карановић (IV-2), успео је да исплива као пети у својој конкуренцији, док је Кристина Миличић (VI-2) била шеста.
На окружном такмичењу у пливању, осморо ученика наше школе успело је да оствари пласман на републичко такмичење. То су: Иван Сивчев (III-3), Немања Ђукић (IV-1), Вељко Карановић (IV-2), Калина Остојин (IV-3), Јана Страјнић (V-2), Филип Бабић (V-1), Кристина Миличић (VI-2) и Никола Филиповић (VIII-2).

Свим ученицима још једном честитамо на успеху!

Свим ученицима још једном честитамо на успеху!