"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Државно такмичење из пливања

Републичко такмичење у пливању за ученике основних школа одржано је јуче у Крагујевцу. Осморо ученика наше школе пливало је на овом такмичењу, што је заиста ИЗВАНРЕДАН успех. Вељко Карановић (IV-2), успео је да исплива као пети у својој конкуренцији, док је Кристина Миличић (VI-2) била шеста.
На окружном такмичењу у пливању, осморо ученика наше школе успело је да оствари пласман на републичко такмичење. То су: Иван Сивчев (III-3), Немања Ђукић (IV-1), Вељко Карановић (IV-2), Калина Остојин (IV-3), Јана Страјнић (V-2), Филип Бабић (V-1), Кристина Миличић (VI-2) и Никола Филиповић (VIII-2).

Свим ученицима још једном честитамо на успеху!

Свим ученицима још једном честитамо на успеху!