"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Матерња мелодија и образовање

На XII Међународном конкурсу „Матерња мелодија и образовање“ у организацији Пријатеља деце Војводине ученици I-2 разреда награђени су за своје цртеже. Николина Радишић је освојила друго, а Марко Саванов треће место (у категорији првих разреда). Додела награда се одвијала у амфитеатру Високе школе струковних студија за образовање васпитача у Новом Саду. Ученици су награђени дипломама и књигама, а њихова учитељица Данијела Драгин захвалницом. Честитамо!