IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Матерња мелодија и образовање

На XII Међународном конкурсу „Матерња мелодија и образовање“ у организацији Пријатеља деце Војводине ученици I-2 разреда награђени су за своје цртеже. Николина Радишић је освојила друго, а Марко Саванов треће место (у категорији првих разреда). Додела награда се одвијала у амфитеатру Високе школе струковних студија за образовање васпитача у Новом Саду. Ученици су награђени дипломама и књигама, а њихова учитељица Данијела Драгин захвалницом. Честитамо!