Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Матерња мелодија и образовање

На XII Међународном конкурсу „Матерња мелодија и образовање“ у организацији Пријатеља деце Војводине ученици I-2 разреда награђени су за своје цртеже. Николина Радишић је освојила друго, а Марко Саванов треће место (у категорији првих разреда). Додела награда се одвијала у амфитеатру Високе школе струковних студија за образовање васпитача у Новом Саду. Ученици су награђени дипломама и књигама, а њихова учитељица Данијела Драгин захвалницом. Честитамо!