"Ђура Јакшић"
Наставница Лела Станчић
и један занимљив час

Пријем првака

Jуче је у нашој школи одржан свечани пријем ученика који крећу у школу наредне школске године. У фискултурној сали школе, за наше нове прваке, час су одржали ученици четвртих разреда. Иако је било заиста топло, прваци су с пажњом одгледали програм. Након речи добродошлице, које им је упутила директорица наше школе, Ксенија Петровић, нови ученици упознали су се и са својим учитељима, Драгин Зораном, Биљаном Шимон и Љиљаном Вуковић.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ