"Ђура Јакшић"
Наставница Лела Станчић
и један занимљив час

Ђачка пијаца

Последњи дан наставне године, као и увек, био је предвиђен за ђачку пијацу. Ученици нижих разреда, нестрпљиво су и са радошћу чекали овај дан. Знајући од претходних година шта им све треба, припремили су и робу за продају, импровизоване тезге, столичице, јастучице, ценовнике, а поједини ученици, издавали су и рачуне за продату робу. Продавале су се највише играчке, било је и накита, цд-ова, књига, чак и шкољки, али и да се нешто поједе и попије.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ