IV1
IV3
IV2
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Нови "детаљ" у школи

Први радни дан након Ускршњих празника, обележио је свакако нови мурал у школском дворишту. Помало суморан угао дворишта који се граничи са котарком из суседног дворишта, потпуно је изменио изглед живописним муралом. Аутор мурала и реализатори су некадашња ученица наше школе, Ивана Драгин и Данијела Драгин, учитељица у нашој школи. Обема смо бескрајно захвални за ово ремек дело. Заиста се надамо да ће нас овај призор дуго красити наше двориште и да ћемо успети да и остале зидове оплеменимо на овај начин. Јесте ли већ пронашли свој омиљени детаљ на муралу?

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ