"Ђура Јакшић"
Наши осмеси
Наставница Лела Станчић
и један занимљив час

Ликовни и фото конкурс наше школе

Ликовни и фото конкурс наше школе је у току и траје до 31. марта. Конкурс се организује као пратећа активност такмичења ''Шта знаш о саобраћају''. На конкурсу могу учествовати ученици из основних и средњих школа Општине Кикинда и деца из Предшколске установе ''Драгољуб Удицки''.

У оквиру ликовног конкурса предвиђене су три категорије: деца из Предшколске установе, нижи разреди основних школа и виших разреда основних школа. Фото конкурс намењен је ученицима виших разреда основних школа и средњошколцима. Наградићемо по 3 рада из сваке категорије и фотографију са највише лајкова на Фејсбук страници школе.

Теме ликовног конкурса:
- Саобраћајни знак
- Илустрација саобраћајног правила
- Правилно и неправилно понашање учесника у саобраћају.
Теме фото конкурса:
- Учесници у саобраћају
- Саобраћајна инфраструктура.

Више информација и начин учествовања:

Теме ликовног конкурса:
- Саобраћајни знак
- Илустрација саобраћајног правила
- Правилно и неправилно понашање учесника у саобраћају.
Теме фото конкурса:
- Учесници у саобраћају
- Саобраћајна инфраструктура.

Више информација и начин учествовања: