"Ђура Јакшић"
Наставница Лела Станчић
и један занимљив час

Општинска смотра у рецитовању

Као и сваке године, са великим задовољством, учествовали смо на Општинској смотри у рецитовању ''Песниче народа мог''. Четрнаесторо ученика вредно су се припремали и представљали нашу школу на овој смотри. У даљи ранг такмичења пласирало се четворо ученика: Анастазија Палфи (III-1), Вељко Вуковић (III-2), Мина Јовановић (V-3) и Наталија Француски (VI-1). Честитамо свим ученицима који су учествовали на школској и општинској смотри, а Аници, Вељку, Мини и Наталији, желимо успеха у даљем такмичењу.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ