Heder Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Наша школа
"Ђура Јакшић"
Били смо вредни
:)
Учитељица Весна Белош
са својим ученицима
Учитељица Данијела Драгин
са својим ученицима
IV1 2016/2017.
учитељ Предраг Недин
IV3 2016/2017.
учитељица Марија Јерковић
IV2 2016/2017.
учитељица Нада Поповић
Наши осмеси
Представа
Ауторски рад нашег учитеља
Наставница Лела Станчић
и један занимљив час

Огласна табла

CommandОбавештења везана за наставни или ненаставни процес.

Писмене провере

ApplicationsРаспоред писмених и контролних задатака текуће школске године.

Уџбеници

DocumentsУџбеници одобрени за текућу школску годину.

Виртуелна учионица

WebОнлајн лекције које су направили наставници наше школе.

Општинско такмичење из математике

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

Општинско такмичење из математике одржано је у суботу, 27.02, у ОШ "Жарко Зрењанин". Такмичили су се ученици у категоријама од III до VIII разреда.
Ученици наше школе остварили су одличне резултате:
III разред: Немања Ђукић - I место, Андреј Поповић - II место, Мила Радловић - III место
IV разред: Филип Прибиш - IV место
V разред: Мартин Мартоноши - II место, Јана Војводић - III место
VII разред: Александар Брандић - I место, Ратомир Терзин - III место
VIII разред: Бранислав Нолин- III место

Свим ученицима који су учествовали на такмичењу честитамо на постигнутом успеху, а оним ученицима који су се пласирали на окружно такмичење желимо пуно успеха у даљем такмичењу.

 

 

.

 

 

.

 

 
 

Општинско такмичење из математике одржано је у суботу, 27.02, у ОШ "Жарко Зрењанин". Такмичили су се ученици у категоријама од III до VIII разреда.
Ученици наше школе остварили су одличне резултате:
III разред: Немања Ђукић - I место, Андреј Поповић - II место, Мила Радловић - III место
IV разред: Филип Прибиш - IV место
V разред: Мартин Мартоноши - II место, Јана Војводић - III место
VII разред: Александар Брандић - I место, Ратомир Терзин - III место
VIII разред: Бранислав Нолин- III место

Свим ученицима који су учествовали на такмичењу честитамо на постигнутом успеху, а оним ученицима који су се пласирали на окружно такмичење желимо пуно успеха у даљем такмичењу.

 

 

.

 

 

.