Ликовно-литерарни конкурс

На ликовно-литерарном конкурсу поводом манифестације Дани лудаја, који је расписала Туристичка организација Општине Кикинда, наши ученици освојили су три награде. Невена Поповић из IV-2 освојила је другу нахраду у категорији литерарних радова ученика нижих разреда, а Лука Богојевић из VI-3 је такође други, али у категорији ученика виших разреда. Алекса Трнић из III-3 освојио је другу награду у конуренцији ученика нижих разреда за свој ликовни рад на тему ''Потрага за лудајом''. Честитамо!