Heder Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Општинско такмичење из математике
ученици који су постигли значајне резултате и ментори
Општинско такмичење из физике
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из енглеског
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из информатике
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из српског језика
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из српског језика
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из хемије
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из географије и математике за ниже разреде

Распоред пријема родитеља

CommandРаспоред пријема родитеља за текућу школску годину.

Писмене провере

ApplicationsРаспоред писмених и контролних задатака текуће школске године.

Уџбеници

DocumentsУџбеници одобрени за текућу школску годину.

Виртуелна учионица

WebОнлајн лекције које су направили наставници наше школе.

Змајеве дечје игре, ликовно-литерарни конкурс

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

На ликовно-литерарном конкурсу поводом Змајевих дечјих игара, наши ученици награђени су у обе категорије. Награде су додељене у свечаној сали Народног музеја, а награђени су ученици: Мина Шипка (IV-2) - 1. место, Алекса Рофа (III-1) - 2. место, Невена Лудајић (II-1) - 3. место, Мартин Мартоноши (III-1) - 3. место , Анита Никић (IV-1) -3. место, Сара Шулц (IV-1) - 3. место, Кристина Шилић (VII-1) и Наташа Обрадовић (VIII-3) - 1. место, Огњен Бован (VIII-1) - 2. место, Матија Мартин (VIII-3) - 3.место , док је разред III-3 награђен специјалном наградом за колективни рад.

ФОТОГРАФИЈЕ

 

На ликовно-литерарном конкурсу поводом Змајевих дечјих игара, наши ученици награђени су у обе категорије. Награде су додељене у свечаној сали Народног музеја, а награђени су ученици: Мина Шипка (IV-2) - 1. место, Алекса Рофа (III-1) - 2. место, Невена Лудајић (II-1) - 3. место, Мартин Мартоноши (III-1) - 3. место , Анита Никић (IV-1) -3. место, Сара Шулц (IV-1) - 3. место, Кристина Шилић (VII-1) и Наташа Обрадовић (VIII-3) - 1. место, Огњен Бован (VIII-1) - 2. место, Матија Мартин (VIII-3) - 3.место , док је разред III-3 награђен специјалном наградом за колективни рад.

ФОТОГРАФИЈЕ