Змајеве дечје игре, ликовно-литерарни конкурс

На ликовно-литерарном конкурсу поводом Змајевих дечјих игара, наши ученици награђени су у обе категорије. Награде су додељене у свечаној сали Народног музеја, а награђени су ученици: Мина Шипка (IV-2) - 1. место, Алекса Рофа (III-1) - 2. место, Невена Лудајић (II-1) - 3. место, Мартин Мартоноши (III-1) - 3. место , Анита Никић (IV-1) -3. место, Сара Шулц (IV-1) - 3. место, Кристина Шилић (VII-1) и Наташа Обрадовић (VIII-3) - 1. место, Огњен Бован (VIII-1) - 2. место, Матија Мартин (VIII-3) - 3.место , док је разред III-3 награђен специјалном наградом за колективни рад.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ